Koupelny

Koupelny

Zabýváme se realizacemi koupelen pro novostavby i rekonstrukce koupelen všech dispozicí – bytová jádra, malé koupelny, velké koupelny, nadstandardní koupelny.

Před samotnou realizací poradíme s výběrem jednotlivých komponentů koupelny, doporučíme vhodný výrobek v požadované kvalitě a ceně, zajistíme i návaznost řemesel či doporučíme a zajistíme zednickou firmu.

Zajišťujeme nebo zprostředkováváme záruční a pozáruční servis na dodávané výrobky. Spolupracujeme s firmou Excel, která vyrábí a dodává hydromasážní a wellness systémy do běžných van. Dále dodává sauny, infra sauny a spa vany a vířivé bazény pro soukromý i komerční sektor.

Bytová jádra, malé koupelny

Koupelny bytových domů a rodinných domů s požadavky na maximální využití prostoru. Zařizovací předměty se volí na míru k danému prostoru. Obvykle se instaluje sprchový kout, umyvadlo, pračka. V koupelnách, kde není prostor pro bidet lze zvolit možnost instalace bidetovacího sedátka na WC či samostatné bidetovací spršky u WC mísy.

Velké koupelny

Realizují se v novostavbách i při rekonstrukcích stávajících koupelen. Volí se různé kombinace sprch, van, umyvadel společně s nábytkem. Běžně se umísťuje WC, bidet, či bidetovací sprška u umyvadla na toaletě.

Luxusní koupelny

Tyto koupelny lze realizovat ve všech dispozicích a je především kladen důraz na výběr nejkvalitnějších armatur, luxusní keramiky, moderních technologií a komponentů. Instalují se hydromasážní vany, welness systémy, sauny, parní sauny, infra sauny. Sprchy s masážními programy, sprchové kolekce a kouty na míru. Klade se důraz na osobitá koupelnová řešení.

fotografie Hansgrohe-Axor

Projekty, komerční sektor

Řešení koupelen pro komerční sektor, sociální zařízení škol, výrobních podniků, veřejných zařízení.

Podívejte se jak skvěle může vypadat stará koupelna po rekonstrukci

www.geberit.cz